Kari Tanács ülése 2020. május 13. (online)

M E G H Í V Ó
az Építészmérnöki Kar Tanácsának 2020. május 13-án (szerda)
14.15 órakor tartandó online ülésére

1) Bejelentések (Közép, Vámossy Ferenc)

2) Napirend módosításának elfogadása

3) A módosított Napirend elfogadása

4) Javaslat leköszönő tanszékvezető beszámolójának elfogadására
Előterjesztő: Alföldi György DLA dékán
* Balázs Mihály DLA, egyetemi tanár – Középülettervezési Tanszék

5) Javaslat tanszékvezetői pályázat véleményezésére (jegyzőkönyvek: Véleményező Bizottság, tanszéki értekezlet)
Előterjesztő: Alföldi György DLA dékán
* Szabó Levente DLA, egyetemi tanár – Középülettervezési Tanszék

6) Javaslat a diplomavédés szabályainak elfogadására a távolléti oktatás ideje alatt
Melléklet: a Kari Tanács Határozata
Előterjesztő: dr. Vidovszky István oktatási dékánhelyettes

7) Javaslat tantárgyi adatlapok módosításának elfogadására
Előterjesztő: dr. Vidovszky István oktatási dékánhelyettes

8) Egyebek

A napirendi pontok mellékletei megtekinthetők az Építészmérnöki Kar honlapján.
Az ügyek fontosságára való tekintettel részvételére feltétlenül számítunk!

Budapest, 2020. május 7.

Alföldi György DLA