Kari Tanács ülése 2014. október 29.

Az Építészmérnöki Kar Tanácsának 2014. október 29-én tartandó ülésének napirendje

M E G H Í V Ó
az Építészmérnöki Kar Tanácsának 2014. október 29-én (szerda)
14.15 órakor a Nagytanácsteremben (K. I. 10.) tartandó ülésére

1) Bejelentések

2) Napirend elfogadása

3) Javaslat Tiszteletbeli Doktor cím adományozására (előterjesztés, javaslat, jegyzőkönyv, cv, google scholar, web of science_0, web of science_1)
Előterjesztő:    Molnár Csaba DLA dékán

* Dr. Philip J. Holmes egyetemi tanár, Princeton Egyetem

4) Javaslat a nemzetközi kapcsolatok dékánhelyettese állás betöltésére (előterjesztés, pályázat)
Előterjesztő:    Molnár Csaba DLA dékán
* Dr. Nemes Gábor egyetemi docens, Rajzi és Formaismereti Tanszék

5) Beszámoló a PhD és DLA képzésekről (ÉDI beszámoló, ÉDI önértékelés, CsPDI)
Előterjesztő:    Cságoly Ferenc DLA egyetemi tanár, Építőművészeti Doktori Isk.
                     Dr. Domokos Gábor egyetemi tanár, Csonka Pál Doktori Iskola

6) Egyebek

A napirendi pontok mellékletei megtekinthetők az Építészmérnöki Kar honlapján.

Az ügyek fontosságára való tekintettel megjelenésére feltétlenül számítunk!

Budapest, 2014. október 20.

Molnár Csaba DLA s.k.
                                                        dékán

💥 Nagyon köszönjük, hogy ennyien eljöttetek ma a Nyílt Napra! 💥Reméljük sokatokkal fogunk még találkozni a karon!Ezúton köszönjük a közreműködő kollégáknak és hallgatóknak is a részvételt! 📸 Fenes Tamás ... See MoreSee Less
🗣Ha péntek, akkor Nyílt Nap! 📢Pénteken várunk minden kedves érdeklődőt a Nyílt Napra.❗A részletes programért lapozz, vagy kattints a linkre a bioban❗ ... See MoreSee Less