Építészmérnöki Kar Tanácsának 2021. február 10-én (szerda) 14.15 órakor tartandó online ülése
  1. Bejelentések
  2. A Napirend elfogadása
  3. „A hosszú 2020-as év”
  4. Javaslat Sztoczek József emlékérem adományozására
    – Bodó Adél – Szilárdságtani és Tartószerkezeti Tanszék
  5. Javaslat egyetemi docensi pályázatok véleményezésére (véleményező bizottság jegyzőkönyvei 1, 2, 3, melléklet)
    Előterjesztő:    Alföldi György DLA dékán
    – Gyetvainé dr. Balogh Ágnes adjunktus – Építészettörténeti és Műemléki Tsz.
    – Halmos Balázs PhD adjunktus – Építészettörténeti és Műemléki Tanszék
    – Marótzy Katalin PhD adjunktus – Építészettörténeti és Műemléki Tanszék
  6. Javaslat leköszönő tanszékvezető beszámolójának elfogadására
    – dr. Dobszay Gergely egyetemi docens – Épületszerkezettani Tanszék
  7. Javaslat tanszékvezetői pályázat véleményezésére (véleményező bizottság jegyzőkönyve, tanszéki véleményezés jegyzőkönyve)
    – dr. Takács Lajos egyetemi docens – Épületszerkezettani Tanszék
  8. Javaslat leköszönő dékánhelyettesek beszámolójának elfogadására
    Bartók István DLA egyetemi docens, nemzetközi oktatási dékánhelyettes
    Vasáros Zsolt DLA egyetemi tanár, nemzetközi kapcsolatok dékánhelyettese
  9. Egyebek

A napirendi pontok mellékletei megtekinthetők az Építészmérnöki Kar honlapján. Az ügyek fontosságára való tekintettel részvételére feltétlenül számítunk!

Budapest, 2021. február 3.

Alföldi György DLA dékán