MEGHÍVÓ az Építészmérnöki Kar Tanácsának 2020. szeptember 30-án (szerda) 14.15 órakor tartandó online ülésére

1) Bejelentések (új KT tag, szenátusi tagok, Urb)

2) A Napirend elfogadása

3) Javaslat a Kari Tanács Éves Ütemtervének elfogadására
Előterjesztő: Alföldi György DLA dékán

4) Javaslat az Építészmérnöki alapképzési szak (BSc) szakbizottsága ügyrendjének elfogadására

5) Javaslat az Építészmérnöki Kar Oktatási Bizottsága ügyrendjének elfogadására
Előterjesztő: dr. Vidovszky István oktatási dékánhelyettes

6) Javaslat az Építészeti Geometria és Informatika Tanszék egyes tárgyainak adatlapjain történt változások elfogadására (AG1, AG2)

7) Javaslat leköszönő tanszékvezető beszámolójának elfogadására
• Molnár Csaba DLA – Rajzi és Formaismereti Tanszék

8) Javaslat tanszékvezetői pályázat véleményezésére (jegyzőkönyv VB, jegyzőkönyv TSZ)
• Molnár Csaba DLA – Rajzi és Formaismereti Tanszék

9) Javaslat leköszönő tanszékvezető beszámolójának elfogadására
• Sugár Péter DLA – Lakóépülettervezési Tanszék

10) Javaslat tanszékvezetői pályázat véleményezésére (jegyzőkönyv VB, jegyzőkönyv TSZ)
• Nagy Márton DLA – Lakóépülettervezési Tanszék

11) Tájékoztató a felvételi eredményekről (jelentkezések, felvételi adatok)
Előterjesztő: dr. Lepel Adrienn hivatalvezető

12) Tájékoztató az új tanév indításáról
Előterjesztő: dr. Lepel Adrienn hivatalvezető

13) Egyebek

A napirendi pontok mellékletei megtekinthetők az Építészmérnöki Kar honlapján. Az ügyek fontosságára való tekintettel részvételére feltétlenül számítunk!

Budapest, 2020. szeptember 25.

Alföldi György DLA dékán