CÉH Alapítvány – 2024 Nyári Egyetem

Az építőipar jövője és a jövő mérnökgenerációjának támogatása nem csak számunkra, hanem a szakma képviselői számára is kulcsfontosságú. A CÉH zRt-vel együttműködve Nyári Egyetemet hirdetünk harmad- és negyedéves hallgatóink és mesterképzésen résztvevők számára. A szakmai workshop kiváló lehetőséget nyújt arra, hogy bővítsétek, illetve elmélyítsétek tudásotokat az építőipari digitalizáció és fenntarthatóság témakörében, illetve elsajátítsák a munka világában hasznos készségeket. Az építőipar óriási változáson megy át, ez ad aktualitást ennek a programnak.

Kiterjesztett jelentkezési határidő: június 16.

Az esemény időpontja: 2024. augusztus 26 – 30.

Helyszín: Budapest és környéke

A részvevők ellátogatnak olyan építés helyszínre, ahol több fázisban mutatjuk be a projektet és teljes képet kaphatnak a beruházás szervezés folyamatáról. Szakmai előadásaink legfőbb témáit felsoroltuk Nektek a plakátunkon, többek között hallhattok előadást az építőiparban dolgozó szakértőktől, cégvezetőktől, illetve trénerektől is akik a menedzsment világába adnak betekintést. A Nyári Egyetemen számos szabadidős programot szervezünk, hogy a tanulás mellett kellemes és aktív mentális kikapcsolódást biztosítsunk. Lehetőség lesz baráti kapcsolatokat építeni, és sportolni is.

A pályázat feltöltési oldala itt érhető el.

További információkért látogass el az alábbi oldalra.

Várjuk jelentkezésedet szakmai táborunkba!
Üdvözlettel,
CÉH Alapítvány

ClientThe Car Rental Co
SkillsPhotography / Media Production
WebsiteGoodlayers.com

Project Title

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast of the Semantics, a large language ocean. A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia. It is a paradisematic country, in which roasted parts of sentences fly into your mouth.

Aktuális

🌞🏛️ ÉPÍTÉSZ LESZEK – NYÁRI TÁBOR 2025 🏛️🌞📅 2025. július 9–11.📍 Budapest, BME Építészmérnöki KarKedves középiskolások!Gondolkodtatok már azon, hogy milyen lehet építésznek lenni? Hogyan néz ki az egyetemi élet a BME-n? Mit tanul egy építészmérnök, és hogyan lehet valaki az?Ha érdekel a városok, falvak, települések jövője, és szívesen formálnád a világot magad körül – itt a helyed!Gyere el az ÉPÍTÉSZ LESZEK nyári táborunkba, ahol betekintést nyerhetsz az építészmérnöki hivatásba, megismerheted a karunkat, és valódi egyetemi élményben lehet részed!👥 Jelentkezhetnek: leendő 11. és 12. évfolyamos diákcsoportok (2–6 fő)📩 Határidő: 2025. május 20.🔗 Jelentkezés és további információ a honlapunkon: epitesz.bme.hu/portfolio/epitesz-leszek-nyari-tabor-2025-julius-9-11/📸: KépKocka - Építész Média Kör ... See MoreSee Less
View on Facebook
📢 Helyszínbejárás és beszélgetés a Pécsi Eszter Liget pályázathoz! A BME ÉMK, BME ÉPK, a Pro Progressio Alapítvány, az Építész Szakkollégium és a girlscanscan Kollektíva által meghirdetett Pécsi Eszter Liget környezetalakítási ötletpályázat következő eseményére várunk minden érdeklődőt!📅 Időpont: 2025. március 26. 16:00📍 Helyszínbejárás, majd beszélgetés a BME Látogató Központban🔹Vendégeink:Mihály Gábor szobrászművészFischer Zsuzsa építész-statikus szakmérnök, Pécsi Eszter unokájaA bejárás során a részvevők megismerhetik a pályázati helyszínt, majd beszélgetés következik a BME Látogató Központban (K épület, Aula mögött, a Főbejárattal szemben).📌 Pályázati kiírás és részletek:🔗 epitesz.bme.hu/portfolio/pecsi-eszter-liget-kornyezetalakitasi-otletpalyazat/Minden érdeklődőt szeretettel várunk! ... See MoreSee Less
View on Facebook

Támogatás

Támogassa a műegyetemi építészképzést a kari alapítványon keresztül.