Piran Days of Archtecture 2015

Büszkén számolhatunk be arról, hogy idén első ízben karunk 2 diplomatervvel szerepelt a 2015. november 1-jén megrendezett Piranesi student’s Award-on és a hozzá kapcsolódó kiállításon.

Köszönjük a karunkon diplomázott Csaba Zitának és Visy Bálintnak a részvételt!

A Piranesi Award Közép-Európa egyik legnevesebb építészeti díjai közé tartozik. Kiosztására minden évben a „Piran Days of Architecture” (Piran-i Építészeti Napok) nemzetközi építészeti konferencia keretén belül kerül sor. Az idén „Hagyomány és innováció” témában szlovén, osztrák, magyar, angol, horvát és spanyol előadásokat hallhattunk. A színvonalas program a kiállítás megnyitóval egybekötött díjkiosztó ünnepséggel, állófogadással zárult. Köszönjük a szervezőknek a tartalmas rendezvényt, és különösen Maja Ivanicnak, a szervezőbizottság elnökének, a segítségét.

Továbbá gratulálunk Szabó Levente DLA kollégánknak és tervezőtársainak a dicséretért, amelyet az ELTE II. világháborús emlékművével nyertek el.

Terveink szerint részvételünk idéntől hagyománnyá válik!

img_2172.jpg  img_2150_0.jpg

A Piranesi Award idei nyerteseinek névsora itt olvasható.

Az esemény fotói innen tölthetők le.