Diplomaosztó ünnepség – 2019. szeptember 27. 11:00 óra

Az Építészmérnöki Kar nappali tagozatos és szakmérnöki képzésben végzett hallgatói számára a diplomaosztó ünnepség 2019. szeptember 27-én (pénteken) 11:00 órakor lesz a K épület aulájában.

Kérjük, hogy mindenki az alkalomhoz illő öltözetben jelenjék meg.
Akik már korábban átvették az okleveleiket, azonban szeretnék ünnepélyes körülmények között is megkapni, azok legkésőbb szeptember 20-ig juttassák azokat vissza a Dékáni Hivatalba (csak az oklevelet, az oklevélmellékletet NE!)!
Kérjük, hogy az ünnepségre legalább 10-15 perccel előbb érkezzenek.
A végzett diákoknak névre szóló helyeik lesznek az aulában.
A vendégek részben az aulában, részben az 1. emeleti Díszteremben tudnak helyet foglalni, ahol kivetítőn követhetik az ünnepséget.
Mindannyiukat szeretettel várjuk.