Kettős diploma megszerzésének lehetősége a taichungi Feng Chia Egyetemmel

Karunk és a taichungi Feng Chia Egyetem Építészmérnöki Kara között megkötött szerződés jegyében idén először nyílik lehetőség kettős diploma megszerzésére.

Karunk és a taichungi Feng Chia Egyetem Építészmérnöki kara között megkötött szerződés jegyében idén először nyílik lehetőség kettős diploma megszerzésére.
A BME építész hallgatói itthoni MSc tanulmányaik befejezését követően, illetve két, Tajvanon sikeresen elvégzett félév után mindkét intézmény mester fokozatú diplomáját megkapják.
Mivel a Feng Chia képzése az Egyesült Államokban, illetve egész Kínában akkreditált, így a két diploma birtokában a világ nagy részén lehetőség nyílik építész tervezői karrierbe kezdeni.
A tajvani képzés angol (igény esetén kínai) nyelvű, önköltséges, de a BME hallgatói a megegyezés értelmében az ottani diákok kedvező tandíjai szerint tanulhatnak.
Érdeklődés esetén a képzésről, a kiválasztás és kiutazás feltételeiről és a kinti életről bővebb tájékozatásért keressék Portschy Szabolcsot a Rajzi és Formaismereti Tanszéken (szabolcsportschy@rajzi.bme.hu)!