A BME Építőművészeti Doktori Iskola vendégeként Thomas Burlon Budapestre látogat és nyilvános, angol nyelvű előadást tart 11.15. 16.00 órától a BME K210-ben. Az előadás angol nyelvű.

Thomas Burlon és alkotó társai napjaink egyik legprogresszívebb építészetét művelik a berlini Brandlhuber+ Emde, Burlon stúdióban. Munkáikat meghatározza az építészet merőben szokatlan megközelítése. Fő területük a régi épületek felújítása, amelyeket radikális módon alakítanak kortárssá. Burlon jelenlegi kutatási területe a kontextualitás és a vegyes használatú tipológiák.